Flaming Cliffs2

شبیه ساز پرواز نظامی Lock On : Flaming Cliffs2 :
پس از انتشار شبیه ساز Flanker2.5 توسط شرکت Ubisoft در سال ۲۰۰۲ ، شرکت روسی Eagle Dynamics اقدام به انتشار شبیه ساز Lock On: Modern Air Combat کرد . این شرکت پیش ار آن شبیه ساز SU-27 Flanker را برای PC در سال ۱۹۹۵ منتشر کرده بود . پس از آن بروزرسانی و نسخه جدیدی را تحت عنوان SU-27 Flanker : Squadron Commanders Edition در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر کرد . دو سال بعد نیز ، یعنی در سال ۱۹۹۹ میلادی شبیه ساز Flanker 2.0 منتشر شد . پس از آن با هماهنگی های بین ED و UB شبیه ساز Flanker2.5 که البته صرفا یک ” پچ ” برای شبیه ساز Flanker 2.0 بود منتشر شد . البته تغییرات این ” پچ ” چنان بود که همانند نسخه منتشره در سال ۱۹۹۷ در روند زمانی انتشار شبیه ساز های ED قرار گرفت ( هر چند که ساخته UB بود ) ، تاریخ انتشار این نسخه سال ۲۰۰۲ بود .

پس از آن شبیه ساز Lock On : Modern Air combat در سال ۲۰۰۳ منتشر شد . آن چیز که مشخص بود این یک جهش همه جانبه در شرکت ED بود ! این شبیه ساز ، هواپیما های MIG-29A , MIG-29S ,SU-27,A-10A ,F-15C , MIG-29G , SU-33 و SU-25A را با کیفیت فنی و بصری بسیار بهتری نسبت به Flanker2.5 ارائه میداد . کیفیت بصری صرفا به هواپیما ها مربوط نمی شد بلکه مناظر پروازی و آب و هوا نیز تغییرات چشم گیری داشتند . با چشم پوشی از دو نسخه Lock On : Flaming Cliffs و Lock On : Gold که در حقیقت تلاش هایی برای افزایش کیفیت فنی و بصری و علی الاخصوص بهینگی نرم افزاری شبیه ساز بودند ، Lock On : Flaming Cliffs 2 نسخه ای متحول کننده و در حقیقت همچون Flanker 2.5 تا حدودی مستقل شده بود ! Lock On : FC2 محصول مشترک دو تولید کننده ، یعنی Fighter Collection و Eagle Dynamics بود که در ۲۶ مارس ۲۰۰۹ منتشر شد ! ۲۶ مارس دقیقا همان تاریخی بود که شبیه ساز Flanker2.5 در همان تاریخ در سال ۲۰۰۲ منتشر شد ! شبیه ساز Lock On : FC2 در حقیقت هم از لحاظ مباحث گرافیکی و بصری ، هم از لحاظ فنی ، دنباله ای در حال تکامل از شبیه ساز Lock On : Modern Air Combat بود . ( برای نصب FC2 نیاز به نصب بودن LOMAC بر روی رایانه خود دارید !!! )
‏ FC2 هواپیما های SU-25A , SU-27 , SU-33 ,MIG-29 S ,MIG-29A , MIG-29G , MIG -29K , SU-25T , F-15C و A-10A ( البته SU-25T برای LOMAC در ویرایش Flaming Cliffs اضافه شده بود ) را با دقت و ظرافتی بی نظیر در زمان خود نسبت به مشابه های ناموجود (!) خود ارائه میداد ! هم از لحاظ فنی و هم از جهت بصری . چیزی بسیار بیشتر از LOMAC ، هر چند که بسیار کاربران به یاد LOMAC مینداخت !

تعداد کاربرانی که Lock On : FC2 تا زمان انتشار گسترده DCS به خود متمرکز کرد ، شاید بیشترین تعداد کاربرانی بود که شبیه ساز های ED به خود متمرکز کرده بود . همین موضوع باعث شد تا بیشترین حجم افزونه ها و “ادیت” ها به این شبیه ساز تعلق بگیرد . البته طراحان برای طراحی در FC2 دست چندان بازی نداشتند و همین عامل باعث کاهش تنوع تغییرات و ادیت ها شد .
از مهم ترین رویداد ها در انتشار ادیت ها و ” مود ها ” برای FC2 ، مود های جامع نظیر AdA Mod در چندین نسخه مختلف بود . این مود ها اغلبا حجمی بیش از ۷۰ مگ داشتند و صرفا متمرکز بر یک موضوع “جزئی ” نبودند ، بلکه یا متمرکز بر چند موضوع جزئی بودند ، یا یک و چند موضوع کلی را در شبیه ساز دستخوش تغییر قرار میدادند .
از مهم ترین مود های جامعی که حتی تا کنون نیز برای FC2 منتشر می شود ، ۱Mod است . آخرین ورژن این مود ، ورژن ۳.۵ بود که چند ماهی پیش منتشر شد ، اصلی ترین موضوعات تغییر در ۱Mod قابل پرواز کردن سایر هواپیما ها و افزایش کیفیت بصری است . البته ، کیفیت فنی و تخصصی نیز تغییرات ملموسی می کرد ، تغییراتی که بعضا از جهاتی مفید و واقعی ، و از جهاتی غیر مفید و غیر واقعی بود . این موضوع خصوصا در نسخه ۳.۴ این مود بشدت احساس می شد .

 

دانلود بازی lock on flaming cliffs 2 برای کامپیوتر پارت ۰۱ : ۱ گیگابایت

دانلود بازی lock on flaming cliffs 2 برای کامپیوتر پارت ۰۲ : ۱ گیگابایت

دانلود بازی lock on flaming cliffs 2 برای کامپیوتر پارت ۰۳ : ۱ گیگابایت

دانلود بازی lock on flaming cliffs 2 برای کامپیوتر پارت ۰۴ : ۵۰ مگابایت

دانلود کرک بازی – حجم ۱۰۵ مگابایت

رمز فایل

www.download.ir

 

 

Follow us in Telegram,Twitter and Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *