FSX Delux&Accelerations

Microsoft Flight Simulator X deluxe یکی از محبوب ترین  شبیه ساز پرواز است که در چند سال اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در این برنامه شما آموزش های لازم برای پرواز با انواع هواپیماها را میبینید و به عنوان یک خلبان پرواز واقعی با یک هواپیما را تجربه می کنید. در این برنامه پرواز با یک هواپیما دقیقا مانند نمونه واقعی آن است ، شما باید تمامی عقربه ها و درجه ها را تحت نظر خود قرار دهید و با آرامش یک پرواز موفق و لذت بخش را داشته باشد .  FSX شبیه سازی شده در سال 2006 می باشد . این بازی در ادامه انتشار موفق  Flight Simulator 2004 منتشر شد و توانست خیلی سریع جایگاه خود را بدست آورد . شبیه ساز پرواز X نشانده نسخه دهم این سری برنامه ها است . این نسخه شامل 18 هواپیما ، 28 شهر دقیق و بیش از 24000 فرودگاه لوکس با قابلیت 24 هواپیما و 38 شهر می باشد . شما در این برنامه می توانید هر هواپیمایی که مایل بودید ( هواپیماهای کوچک و یا جت ) انتخاب کرده و با آن پرواز کنید . همچنین  دارای سیستم کنترل ترافیک هوایی و شرایط آب و هوایی پویا در واقعیت است . جت وی و تجهیزات زمینی هم در برنامه گنجانده شده و می توانید استفاده کنید .

 

دانلود :

دانلود پارت 01 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 02 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 03 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 04 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 05 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 06 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 07 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 08 – حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 09 – حجم 697 مگابایت

بسته الحاقی Acceleration

دانلود پارت 01 – حجم 500 مگابایت

دانلود پارت 02 – حجم 500 مگابایت

دانلود پارت 03 – حجم 500 مگابایت

دانلود پارت 04 – حجم 500 مگابایت

دانلود پارت 05 – حجم 500 مگابایت

دانلود پارت 06 – حجم 417 مگابایت

 

رمز : ww.downloadl.ir

 

Follow us in Telegram,Twitter and Instagram
 1. با سلام . 2 سوال
  1- آیا این نسخه با ویندوز 10 سازگاری داره؟
  2- این ورژن جدیدتره با استریم؟

  سپاس

 2. مجید ملک نیا

  سلام ایا نسخه ای از این شبیه ساز هستش که کابین خلبان رو شنید مثلا موقع تاکسی کردن چک لیست پرواز رو خوندو به سیستمi3 هم بخوره ممنون اگه راهنمایی کنید.

  • سلام بله شما همین شبیه ساز را دانلود کنید سپس هواپیمایی ک دوست دارید را از سایت دانلود کنید و بعد برنامه ی fs2crew را برای آن هواپیمایی ک دانلود کردید دانلود کنید از سایت همه ی اینا که ذکر شد همه روی سایت هستند ،سوالی باشه درخدمتم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *