Global ATC Simulator

Global ATC Simulator در سبک شبیه سازی می باشد که کار در برج مراقبت پرواز را برای شما شبیه سازی می کند تا برای یک بار هم که شده ، کار و زندگی در جایی را تجربه کنید که شاید تا آخر عمر نیز حتی یکبار در دنیای واقعی نیز پا به این امکان نگذارید. شما در این بازی ورود و خروج هواپیما ها ، مسیر پرواز و… را کنترل می کنید و باید به هواپیماها کمک کنید که نشست و برخاستی درست داشته باشند.

شما در این شبیه ساز مسئول پرواز تعداد زیادی از هواپیماها هستید که باید تمامی اطلاعات آنها را بررسی کرده و راهنمایی و مدیریت درستی بر آنها داشته باشید. آب و هوا یکی از نکاتی است که علاوه بر همه موارد فنی باید لحاظ کنید که این مورد غیر قابل پیش بینی بوده و بر پرواز هواپیماها اثر بسزایی می گذارد. شما می توانید پروازهایی را لغو کنید ، پروازهایی را با محدودیت اجازه پرواز دهید و در این بین تاخیرهایی نیز برای هواپیماها البته در صورت نیاز انجام دهید.

در این بازی مجوز پروازها در اختیار شماست ، هر پروازی که بخواهد صورت بگیرد باید تاییدیه شما را گرفته و مسیر پروازی را شما تعیین کنید. رادارها در اختیار شما هستند ، هر لحظه باید به دقت آنها را بررسی کرده تا از بروز اتفاقات هولناکی مانند تصادف و… جلوگیری نمایید.از ویژگی های قابل ذکر برای این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– وجود بیش از 14000 فرودگاه که شما باید مدیریت آنها را به عهده داشته باشید.
– وجود بیش از 100 خط هوایی که هر روز در حال افزایش خواهند بود
– 80 نوع هواپیمای مختلف که گستره کاری شما را بیش از بیش وسیع می کند
– بروز رسانی دستگاههای ناوبری هوایی
– آب و هوای واقعی طبق زمان
– پشتیبانی از ویندوز 7 و 8 تاچ
– قابلیت کنترل خطوط هوایی با موس و متن
– قابلیت بازی چند نفره با کابل لن

دانلود شبیه ساز

رمز فایل : fscenter

 

Follow us in Telegram,Twitter and Instagram

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *