Tehran Air virtual

 

 

 

به نام خالق اسمان ها

 

هواپیمایی مجازی تهران ایر در سال 1392 با هدف تشکیل یک ایرلاین قدرتمند برای کاربران شبیه ساز پرواز در جهت پرواز برنامه ای به سراسر ایران و جهان بر اساس نیاز کشور در حال حاضر و یا در اینده تاسیس شد . یکی از اهداف این شرکت بررسی کمبود های کشور در صنعت هوایی بود که پس از برقراری برخی پروازها این مسیر ها توسط شرکت های هواپیمایی داخلی مورد توجه قرار گرفت و امروز شاهد انجام برخی از انها هستیم .

ایرلاین های مجازی وظیفه دارند پرونده هر خلبان را بر اساس میزان ساعت پرواز و برخی مشخصات دیگر مانند : نوع تایپ و مسیرهای پروازی و غیره طبقه بندی کنند و در پروفایل خلبان قرار دهند.

ایرلاین های مجازی وظیفه اموزش از پایه ندارند و بر اساس نیاز های خلبانان خود اقدام به اموزش می کنند . البته اگر شرکتی دارای برنامه اموزشی کلی می باشد این یک هدف برای ان شرکت می باشد و جز اختیارات مدیر شرکت است که اموزش به چه گونه ای انجام شود .

هواپیمایی مجازی تهران ایر شامل یک شرکت مادر و سه شرکت زیر مجموعه می باشد .

ایرلاین مادر :

هواپیمایی تهران ایر : این ایرلالین وظیفه انجام پروازهای خارجی از شهر های تهران – مشهد – تبریز – شیراز را دارد که شعب اصلی ایرلاین می باشد و همچنین برخی پروازهای داخلی از این شعب به عهده این ایرلاین می باشد ناوگان این شرکت را هواپیماهای دور برد و میان برد تشکیل می دهند.

هواپیمایی تهران ایر کارگو :

وظیفه این ایرلاین انجام پرواز های باری برنامه ریزی شده و چارتری به سراسر ایران و جهان می باشد . و در ناوگان خود از انواع هواپیماهای باری از سسنا تا 747 بهره می برد . شعبه مرکزی این ایرلاین در فرودگاه امام خمینی و شعبه دوم ان در فرودگاه بین المللی بندر عباس می باشد.

هواپیمایی تهران ایر لینک :

وظیفه این ایرلاین بر قراری پرواز های منطقه ای از شعب اصلی ( تهران – مشهد – شیراز – تبریز ) به مقاصد تعریف شده می باشد . همچنین چند شعبه فرعی برای این ایرلاین تهیه شده و چند فروند از انواع هواپیماهای منطقه ای در اختیار ان ها قرار گرفته شده تا پروازهای بین شهرستانی را انجام دهند. ناوگان فرعی این ایرلاین در شهر های ( اهواز – رشت – کرمانشاه – اصفهان – زاهدان – بندرعباس – جزیره کیش ) مستقر هستند .

هواپیمایی تهران ایر وینگز :

این ایرلاین وظیفه دارد پرواز های بین المللی از شهرستان ها به مسیر های برنامه ریزی شده را انجام دهد . مانند : اصفهان – لندن – اصفهان /

رشت – دبی – رشت / کیش – فرانگفورت – کیش / یزد – بغداد – یزد و غیره

ناوگان :

ناوگان این ایرلاین از بروز ترین هواپیماهای جهان تشکیل شده و سعی شده نسخه حرفه ای این هواپیماها از طریق همین سایت منتشر شود.

 

 

به امید دیدار شما

Follow us in Telegram,Twitter and Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *